lakierowanie mebli

Oferujemy naszym klientom szereg usług pozwalających na kompleksowe wykonanie zamówienia. Aby wszystkie drewniane realizacje, które wychodzą spod rąk naszych inżynierów były niepowtarzalne i zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi trendami meblarskimi, korzystamy z naszej własnej lakierni.

Wszystkie produkty stolarskie, które dostarczamy naszym kontrahentom, są swoistymi dziełami sztuki. Przez wiele lat, podczas których rozwijaliśmy swoje umiejętności i zyskaliśmy tym samym sympatię wielu klientów, udało nam się dostarczyć meble na wymiar do każdego zakątka Polski, a nawet do Skandynawii.

Profesjonalne cięcie

W trakcie realizacji usług korzystamy wyłącznie z pomocy najlepszych technologii i utalentowanych stolarzy. Podczas wykonywania mebli na wymiar, które w każdym najdrobniejszym szczególe przypominają te z wizualizacji i zaproponowanych projektów, korzystamy z ultraprecyzyjnego cięcia CNC. Z tym profesjonalnym sprzętem żadne zlecenie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Bez względu na to, czy dotyczy małej garderoby, czy też kompleksowej zabudowy deweloperskiej.

Korzystając z naszej pomocy przy aranżacji wymarzonego wnętrza, otrzymają Państwo nie tylko fachową pomoc, ale również profesjonalne doradztwo. Będziemy do dyspozycji przez cały czas trwania zlecenia, aby zagwarantować całkowitą satysfakcję z naszych usług.

fronty meblowe

Nie wszystkie remonty wymagają stuprocentowej wymiany zabudowy stolarskiej. Niekiedy wystarczy tylko zdecydować się na nowe fronty meblowe. Staranne cięcie CNC zapewni naszym realizacjom estetyczny kształt, a po wizycie w lakierni zyskają one atrakcyjną kolorystykę i zostaną zabezpieczone na wiele lat.

Dzięki naszej pomocy każde wnętrze Państwa domu zyska nowy charakter i niepowtarzalny klimat. Eleganckie fronty meblowe sprawią, że pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle okazale i designersko. Wszystkie nasze realizacje tworzymy w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

Kiełpino Cicha 2

tel. +48 691 886 978