lakierowanie mebli

Oferujemy naszym klientom i kontrahentom szereg usług.
Jedną z nich jest produkcja frontów na wymiar. Posiadamy bogaty wybór frontów lakierowanych na połysk oraz półmat z bogatej w kolory bazy RAL i NCS Produkcja frontów odbywa się na maszynach CNC co umożliwia nam zaspokoić każdego klienta fronty frezowane można wybrać z gotowych wzorów jak i pod indywidualne zamówienie. Fronty wykonujemy na Każdy wymiar.

Serdecznie zapraszamy stolarzy do współpracy (realizujemy ekspresowe realizacje)

Profesjonalne cięcie

Kolejną w prowadzoną usługę dla stolarzy to cięcie płyt meblowych oraz blatów i oklejanie formatek okleiną PCV.
W trakcie realizacji usług korzystamy wyłącznie z pomocy najnowszej technologii.

Usługi Projektowe

Dodatkowo Posiadamy profesjonalny program do projektowania mebli na wymiar.
Wystarczy przyjść do nas lub wysłać na email wymiary pomieszczenia omówimy układ mebli i wykonamy profesjonalny projekt mebli dla ciebie.
Po za akceptowaniu wytniemy twoje meble i wykonamy wszystkie potrzebne otwory montażowe tak aby pozostało tylko skręcić meble u klienta.

fronty meblowe

Nie wszystkie remonty wymagają stuprocentowej wymiany zabudowy stolarskiej. Niekiedy wystarczy tylko zdecydować się na nowe fronty meblowe. Staranne cięcie numeryczną piłą formatową zapewni naszym realizacjom estetyczny kształt, a po wizycie w lakierni zyskają one atrakcyjną kolorystykę i zostaną zabezpieczone na wiele lat.

Dzięki naszej pomocy każde wnętrze Państwa domu zyska nowy charakter i niepowtarzalny klimat. Eleganckie fronty meblowe sprawią, że pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle okazale i designersko. Wszystkie nasze realizacje tworzymy w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

Kiełpino Cicha 2

tel. +48 691 886 978