lakierowanie mebli

Oferujemy naszym klientom szereg usług pozwalających na kompleksowe wykonanie zamówienia. Aby wszystkie realizacje, które wychodzą spod rąk naszych lakierników, były niepowtarzalne i zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi trendami meblarskimi, korzystamy z naszej własnej lakierni. Z naszej oferty mogą skorzystać również wszyscy kontrahenci, którym zależy na zleceniu lakierowania frontów na wymiar.

Wszystkie produkty lakierowane dostarczane naszym kontrahentom, są swoistymi dziełami sztuki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich stolarzy, którym zależy na starannym lakierowaniu mebli na wymiar.

Profesjonalne cięcie

W trakcie realizacji usług korzystamy wyłącznie z pomocy najlepszych technologii i utalentowanych stolarzy. Podczas wykonywania mebli na wymiar, które w każdym najdrobniejszym szczególe przypominają te z wizualizacji i zaproponowanych projektów, korzystamy z numerycznej piły formatowej. Z tym profesjonalnym sprzętem żadne zlecenie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Bez względu na to, czy dotyczy małej garderoby, czy też kompleksowej zabudowy deweloperskiej.

Korzystając z naszej pomocy przy aranżacji wymarzonego wnętrza, otrzymają Państwo nie tylko fachową pomoc, ale również możliwość zrealizowania zamówienia formatek płyt okleiny PCV. Będziemy do dyspozycji przez cały czas trwania zlecenia, aby zagwarantować całkowitą satysfakcję z naszych usług.

fronty meblowe

Nie wszystkie remonty wymagają stuprocentowej wymiany zabudowy stolarskiej. Niekiedy wystarczy tylko zdecydować się na nowe fronty meblowe. Staranne cięcie numeryczną piłą formatową zapewni naszym realizacjom estetyczny kształt, a po wizycie w lakierni zyskają one atrakcyjną kolorystykę i zostaną zabezpieczone na wiele lat.

Dzięki naszej pomocy każde wnętrze Państwa domu zyska nowy charakter i niepowtarzalny klimat. Eleganckie fronty meblowe sprawią, że pomieszczenie będzie prezentować się niezwykle okazale i designersko. Wszystkie nasze realizacje tworzymy w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

Kiełpino Cicha 2

tel. +48 691 886 978