Dla deweloperów

Nasza firma zdobywała doświadczenie związane z usługami stolarskimi przez wiele lat. Przez ten czas zdążyliśmy zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona klientów, a także zdobyć ich zaufanie. Dzięki wieloletniej, ciężkiej pracy jesteśmy w stanie sprostać specyficznym wymaganiom kontrahentów z branży deweloperskiej.

Nasza oferta została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania nawet najbardziej wymagających deweloperów, aby mogli oni zaoferować mieszkania, które będą nie tylko modne, ale i funkcjonalne, często decydują się na skorzystanie z naszych usług. Wielokrotnie wykonywaliśmy pełną zabudowę deweloperską, meble na wymiar, a także oryginalne projekty garderoby czy kuchni.

Realizacje

agd dla Twojego klienta

Klienci z branży deweloperskiej wymagają od nas starannej i kompleksowej obsługi. W odpowiedzi na te oczekiwania, oprócz profesjonalnych usług stolarskich, wprowadziliśmy do naszej oferty również sprzęt AGD. Wyselekcjonowani i renomowani producenci gwarantują, że ich produkty będą służyć przez wiele lat, a także pozostaną bezawaryjne.

W naszym katalogu znajduje się nie tylko sprzęt wolnostojący, który sprawdzi się w każdej kuchni na wymiar, ale także lodówki czy zmywarki do zabudowy. Szeroki wybór sprzętu pozwala nam dopasować ofertę do nawet najbardziej wymagających klientów.

Kiełpino Cicha 2

tel. +48 691 886 978